Yeni yönetimden Kaymakam Çalık’a ziyaret

Muğla Gazeteciler Cemiyeti başkanlığına seçilen Gazeteci Süleyman Akbulut ile yeni yönetim kurulu üyeleri, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’ı makamında ziyaret ettiler.

8 ay önce düzenlenen olağan genel kurul ile Muğla Gazeteciler Cemiyeti başkanlığına seçilen Gazeteci Süleyman Akbulut ile yeni yönetim kurulu üyeleri, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’ı makamında ziyaret etti.

Muğla Gazeteciler Ce-miyeti Başkanı Süleyman Akbulut konuşmasında, “Biz yeni yönetim olarak sakar altı olarak tabir ettiğimiz bölgemizdeki meslektaşlarımızı, üyelerimizi ve başkanlarımız ile Mülki amirlerimize nezaket ziyaretinde bulunmaktayız. Yeni bir heyecan ve anlayış ile sizi de ziyaret etmek istedik. Aynı zamanda, tanışmak ve görevinizde başarılar dilemek amacıyla buradayız. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’ta konuşmasında; basın ve medyanın önemine değinerek vatandaşın bilgi edinme hakkını bu yolla kullanmaktadır, dedi. Fethiye’de basının güçlü olduğunu söyleyen Çalık “sorumlu ve güzel bir basına sahibiz. Basınımız vatandaşlarımızla olan ilişkilerimize de rahatlık sağlıyor. Basınımızdan memnunuz. Yeni yönetime görevinde başarılar diliyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

PAYLAŞ